Je winkelwagen is momenteel leeg!
Woodtex Akva
Hoogwaardige transparante, zeer matte, watergedragen beits. Gaat schimmel- en zwamgroei op hout tegen. Trekt diep in het hout. Deze beits…
Lees verder
Wat in Finland onder extreme omstandigheden goed werkt, werkt bij ons in Volendam ook goed!
In 2023 werd de houten schuur naast ons huis in het centrum van Volendam gebouwd. Door mijn werk als inkoopmanager bij KBK Bouwgroep ken ik als geen ander het belang van duurzame en kwalitatief goede materialen. Ik was dan ook op zoek naar een ademende beits, echt een kwaliteitsproduct met een zo lang mogelijke onderhoudstermijn. De schuur heeft namelijk enkele zijdes waar ik moeilijk bij kan komen.
Uiteindelijk heb ik gekozen voor FinnColors met het product Woodtex Akva. Dit is een watergedragen, semi-transparante beits, die we in de natuurlijke kleur van het Douglas hout hebben laten mengen.
De beits heeft een heel mooie matte en natuurlijke uitstraling, je ziet als het ware geen laag op het hout. Het kenmerkt zich door een heel constante kleurbehandeling, het verkleurt ook nauwelijks ondanks de felle zon die op sommige gedeeltes erg fel schijnt.
Voordat de schuur werd gebouwd, hebben we alle planken 1 keer los voorbehandeld. De beits kan direct op het hout, schuren hoeft niet ook niet bij de 2e laag.
Ik ben ontzettend tevreden met het product, zowel de verwerking als uitstraling zijn top. Wat in Finland onder extreme omstandigheden goed werkt, werkt bij ons in Volendam blijkbaar ook goed!
Het kan zijn dat u nog vragen hebt, of voorbeelden wilt zien. Vraag dan ons gratis informatiepakket een en we sturen dat zo snel mogelijk uw kant op!